Hakkımızda

HAKKIMIZDA
20 Yılı Aşkın Deneyim
HYF Fuarcılık A.Ş., 20 yılı aşkın profesyonel fuarcılık deneyime sahip Hakan Yüksel tarafından 2019 yılında Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinden aldığı A-355 nolu yetki belgesi ile faaliyetlerine başlamıştır.
Sektörünün öncü fuarı Flowershow Uluslararası Süs Bitkileri ve Peyzaj Fuarı’nı 11 sene önce faaliyete geçirerek, uluslararası bir marka haline gelmesini sağlayan Hakan Yüksel, ayrıca yapı sektörü, otomotiv, güvenlik sektörleri gibi birçok konuda başarılı fuarlar düzenlemiştir.
Değişen ve sürekli gelişen teknoloji araçları ve dijital dönüşümün farkındalığıyla, ülkemizde dijital dönüşümün iş yapış şekline etkilerini anlamak ve bu konuda faaliyet gösteren duayenleri bir araya getirmeyi hedefleyerek, yine sektöründe öncü bir marka yaratma düşüncesiyle Digital Impact adı altında Dijital Dönüşüm Fuarı ve Zirvesi’ni hayata geçirmiştir. Ayrıca, Wedding & Events Ankara Fuarını’da Ankara’ya kazandırmış ve yeni birçok konuda başarılı fuarlar yapmak hedefiyle sektörde yerini yeniden almıştır.
Vizyonumuz, sektöründe lider ve global fuar ve etkinlikler yaratarak, ülkemiz ekonomisine katkıda bulunmak, istihdam yaratmak, misyonumuz, yeni fikirleri ve işleri biraraya getirerek, bilginin insanımız ve ticaret hayatıyla buluşmasını sağlamaktır.
Saygılarımızla,
HYF Fuarcılık A.Ş.