Fuarlarımız

2020 FUARLARIMIZ

GEÇMİŞ FUARLARIMIZ

flora1-01
HYF Fuarcılık olarak, Antalya’da düzenleyeceğimiz Flora EXPO Antalya, Süs Bitkileri, Peyzaj, Bahçecilik ve Üretim Teknolojileri Fuarı, 30 Eylül - 03 Ekim 2020 tarihleri arasında Anfaş Antalya Fuar ve Kongre Merkezinde gerçekleştirilecektir. İlk defa üretimde dijital dönüşümün yoğun bir şekilde işleneceği, dijital dönüşüm uygulama ve çözüm üreten firmaların katılımı ve bu konuda yapılacak etkinliklerle zenginleşecek fuar, aynı zamanda; Antalya’nın iklim yapısı, konaklama ve tatil imkanlarının yanı sıra özellikle hedeflenen ülkeler arasında Ürdün, Irak, Cezayir, İsrail, Kuveyt, Lübnan, Azerbaycan, Rusya, Kuzey Irak, Fas, Suudi Arabistan gibi ülkelerden direk uçak seferlerinin olması Antalya’nın cazibesini arttırmaktadır.
Web sitesi için tıklayınız.
Digital İmpact Kapak
28 – 30 Kasım 2019 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezinde düzenlenen “DIGITAL IMPACT FUARI” dünyada yaşanan değişimlerin hayatımıza olan etkilerini ve ne yapmamız gerektiğini 3 gün boyunca siz değerli katılımcılara sunmuştur.
wedsss-01
Ankara Wedding & Events Fair, 12 - 15 Aralık 2019 tarihleri arasında Congresium Ankara Fuar Merkezinde, ünlü mankenler eşliğinde, çeşitli etkinliklerle birlikte gerçekleştirilmiştir.